Depilace

logo-depilicaV našem salónu pracujeme s Depilica Profesional.

DEPILICA PROFESSIONAL – to je jednoduchý způsob jak dosáhnout hladké a sametové pokožky na dlouhou dobu bez zbytečných traumat a nepříjemných pocitů. Nabízí moderní koncepci komplexní péče o pokožku. Depilace je vnímána jako celek, který klade důraz na před a po-depilační péči. Díky široké nabídce vosků s přírodními komponenty a přípravků pro ošetření pokožky lze ošetření přizpůsobit každému klientovi podle typu pokožky.

Řada profesionálních vosků obsahuje teplé, horké a exkluzivní velmi tenké filmové vosky.

Nabizí také široký výběr parafínů a vše potřebné k voskové depilaci a parafínové terapii.Luxusní depilační vosky s arganovým olejem a s výtažky z lanýže jsou vyvinuté exkluzivně pro DEPILICA Professional. Filmové depilační vosk je ideální pro depilaci intimních partií. Doporučuje se také pro citlivou pokožku a pro klienty, kteří reagují na depilační vosky s vysokou teplotou ohřátí.

Proč depilovat voskem?

depilaceProtože se chloupky často vytrhávají  i s kořínky, ložisko chlupu se oslabuje a následný porost se mírní. Po depilaci je pokožka hladší a jemnější, růst chloupků není tak rychlý jako například po holení. Hladká pokožka vám vydrží delší dobu.

Dnes si můžeme dopřát depilaci voskem, která může být i příjemnou procedurou.

Objednejte se do našeho studia

phone

+420 607 887 710

mail

snimage@seznam.cz

'
adidas eqt support adv triple white adidas eqt support adv primeknit zebra now available adidas eqt support adv jd sports exclusive colorways adidas eqt support adv footwear white available now adidas eqt support adv primeknit white black adidas eqt support adv white adidas eqt support adv turbo pink adidas eqt support xeno pack eqt support 93 eqt support adv adidas releases triple white triple black colorways new eqt support adv adidas eqt support 93 primeknit og colorway ba7506 adidas eqt support 93 adidas eqt running support 93 adidas eqt support 93 boost chinese new year release date adidas eqt support 9317 adidas eqt spring 2017 collection adidas eqt 93 17 boost adidas originals eqt support 93 highs lows adidas eqt support 93 interceptor usa release info adidas eqt support 9317 turbo red adidas eqt support 9317