Laserové ošetření

OMLAZENÍ A ČIŠTĚNÍ PLETI LASEROVOU METODOU LASOCARE

60 minutové ošetření včetně úpravy obočí a depilace obličeje

Cena  1.390,-Kč

pdfMetoda Lasocare byla po dobu sedmi let vyvíjena a pečlivě testována ve Švýcarsku, Německu, Francii a Belgii. Podařilo se tak vyvinout ve světě dosud ojedinělý prostředek spojující blahodárné BIOLOGICKÉ ÚČINKY laseru s omlazovací a čistící schopností MLÉČNÝCH ENZYMŮ (laktoferinu a laktoperoxidózy). Metoda Lasocare tak reprezentuje špičku dosavadního vývoje „Anti-Aging“ péče.K výrobě gelů Lasocare jsou požívány ušlechtilé přísady nejvyšší čistoty a jakosti. Přípravek proto nezpůsobuje alergické reakce pokožky.

Aplikací intenzívní kůry lze rychle a intenzivně pomoci při:

 • akné/trudovitosti pokožky
 • poškození pokožky sluncem, také při sluneční alergii
 • vrásčité pleti, unavené pleti a mdlé pleti kuřáků
 • lupence
 • místním vypadávání vlasů
 • plísních nehtů a pokožky, při lámavosti nehtů
 • pohmožděninách
 • popraskaných žilkách, „ohni“ pleti
 • při popáleninách, jizvách a pigmentových skvrnách

LASEROVÉ SVĚTLO NENÍ IONIZUJÍCÍ ZÁŘENÍ, NENÍ TŘEBA SE OBÁVAT  PŘEDÁVKOVÁNÍ!

LASEROVÉ SVĚTLO NEMÁ KONTRAINDIKACI S TĚHOTENSTVÍM ANI SE SLUNEČNÍM ZÁŘENÍM!

Ozáření tkáně laserovým paprskem vede mj. k pronikavému zkvalitnění energetických a regulativních buněčných funkcí. Na rozdíl od tradičního použití laseru k podpoře regeneračního a stimulačního účinku, využívají nově vyvinuté lasocarové metody kombinačního účinku laserového světla a fotocitlivých enzymatických komplexů k transportu atomů kyslíku do oblastí se zvýšenou dýchací aktivitou. Přitom není ani tak důležitý výkon použitého laseru, jako spíše jeho vlnová délka (barva).
Ústředním prvkem uvedené metody je gel, obsahující mj. účinné složky laktoferrin a laktoperoxidázu, získávané z mléka. V medicíně jsou známy pro své blahodárné účinky na zanícené sliznice, nebo jako součást preparátů, nanášených na popálené oblasti kůže. Bezesporu nejzajímavější je však působení tohoto enzymatického systému, vmasírovaného do hloubky pleťových pórů a aktivovaného krátkým ozářením laserovým paprskem přesně stanovené vlnové délky.

Nejdůležitější účinky metody LASOCARE®

 • v první fázi dochází k vydatnému a velmi přesně cílenému prokysličení buněčných struktur v hloubce pórů a tím k účinnému omlazení pleti. Subjektivně je tento účinek vnímán jako pocit svěžesti, dýchající a na omak hebké pleti. Drobné vrásky jsou vyhlazeny, pleť jemně vypnuta.
 • ve fázi druhé je ochranný film pleti postupně a dlouhodobě zbaven bakteriální populace jak na povrchu, tak i v hloubce pórů. To vede k elegantnímu, velmi šetrnému a dosud patrně nejúčinnějšímu vyčištění pleti, jakého je v současné době možno dosáhnout. Použitá metoda je totiž plně v souladu s přirozenými funkcemi organismu a nezpůsobuje sekundární alergické reakce, jak je známe z denní praxe.

Jak se používá?

Aplikací metody Lasocare rozdělujeme na ošetření počáteční, tedy aktivací vyškoleným laserovým specialistou a na každodenní pokračovací ošetření doma pomocí gelů Lasocare a Lasocare Smaragd (gel z kmenových buněk mladých  listů jabloně Uttwiler spätlauber).

'
adidas eqt support adv triple white adidas eqt support adv primeknit zebra now available adidas eqt support adv jd sports exclusive colorways adidas eqt support adv footwear white available now adidas eqt support adv primeknit white black adidas eqt support adv white adidas eqt support adv turbo pink adidas eqt support xeno pack eqt support 93 eqt support adv adidas releases triple white triple black colorways new eqt support adv adidas eqt support 93 primeknit og colorway ba7506 adidas eqt support 93 adidas eqt running support 93 adidas eqt support 93 boost chinese new year release date adidas eqt support 9317 adidas eqt spring 2017 collection adidas eqt 93 17 boost adidas originals eqt support 93 highs lows adidas eqt support 93 interceptor usa release info adidas eqt support 9317 turbo red adidas eqt support 9317