Předávání REIKI 1. stupně

Reiki je vesmírná, životodárná energie. Je to prastará celostní forma léčení těla, mysli i duše na všech dostupných úrovních. Reiki působí na všech úrovních, ovlivňuje nejen důsledek, ale i příčinu nemoci a to jak psychické, tak fyzické.

V případě Reiki se jedná o zvláštní, mimořádnou formu léčivé energie, která je řízena přímo vyšší mocí, bytostmi světla a lásky, proto ví přesně, kde se v energetickém systému nalézá negativní energie Ki a co má udělat, aby se člověk uzdravil. Na hlubší úrovni člověka může Reiki přeprogramovat jeho podvědomí. Přitom se uvolníme od negativních myšlenek, pocitů či vzpomínek. Na této úrovni, tedy úrovni příčin, můžeme dosáhnout trvalého uzdravení.

Reiki je řízena přímo vyšší mocí, nemůže způsobit žádné škody a působí vždy v zájmu léčeného.

Reiki vytváří most mezi námi a tou částí vesmíru, kde je vše řízeno moudrostí, láskou a klidnou silou vyšší moci.

Pravidelné přijímání Reiki zvyšuje úroveň energie. Předávání Reiki probíhá v příjemném prostředí na lůžku přibližně 60 – 90 minut.

Předávající: Sylva Němečková

'
adidas eqt support adv triple white adidas eqt support adv primeknit zebra now available adidas eqt support adv jd sports exclusive colorways adidas eqt support adv footwear white available now adidas eqt support adv primeknit white black adidas eqt support adv white adidas eqt support adv turbo pink adidas eqt support xeno pack eqt support 93 eqt support adv adidas releases triple white triple black colorways new eqt support adv adidas eqt support 93 primeknit og colorway ba7506 adidas eqt support 93 adidas eqt running support 93 adidas eqt support 93 boost chinese new year release date adidas eqt support 9317 adidas eqt spring 2017 collection adidas eqt 93 17 boost adidas originals eqt support 93 highs lows adidas eqt support 93 interceptor usa release info adidas eqt support 9317 turbo red adidas eqt support 9317